Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:05, måndag 13 september 2021

Skickades till Stenungsund, 5 minuter senare

Flera Trasiga gatulyktor

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?