Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning trasig Bränslavägen 32

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:24, sön 12 september 2021

Skickades till Forshaga kommun, mindre än en minut senare

Trasig gatubelysning i ca 3 mån

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:00, mån 13 september 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.