Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning trasig Bränslavägen 32

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:24, söndag 12 september 2021

Skickades till Forshaga kommun, mindre än en minut senare

Trasig gatubelysning i ca 3 mån

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 08:00, måndag 13 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?