Tillbaka till samtliga rapporter

Hål i gata

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga) av Stefan Sanglert, 17:11, söndag 12 september 2021

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Det är ett hål i gatan som man träffar med hjulen när man kört över fartguppet.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?