Tillbaka till samtliga rapporter

Lyser ej

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:50, fre 10 september 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Korset aspvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Trasig

    Postat anonymt 22:51, fre 10 september 2021

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:58, mån 13 september 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:46, tis 2 november 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.