Tillbaka till samtliga rapporter

Mycket växtlighet på trottoaren. Kaprifolvägen

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 21:28, torsdag 9 september 2021

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Måste gå ute i vägen pga växtlighet på trottoaren. Har varit så här länge.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?