Tillbaka till samtliga rapporter

Höga buskar

Rapporterat av iOS i kategorin Park, träd och buskage av Stefan E, 08:33, torsdag 9 september 2021

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

Höga buskar på tomt i korsning gör att det blir svårt att se i korsningen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:13, torsdag 7 oktober 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:33, torsdag 4 november 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 10:00, torsdag 2 december 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?