Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 12:37, onsdag 8 september 2021

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

Jag har rapporterat detta några gånger.. men tyvärr är det inte upp plockat ur vattnet, just nu är vatten nivån låg .

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Varför ska man rapportera in när ni inte plockar upp det? jag var där nere idag lördag den 9/10 men säckar ligger kvar, eller så slänger folk de där stup i kvarten. Behöver ni fler folk? så kan jag tänka mig att jobba hos er och plocka skräp på 50% .

    Postat anonymt 17:55, lördag 9 oktober 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?