Tillbaka till samtliga rapporter

Skymmande växtlighet

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 10:29, onsdag 8 september 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Träd/häck växer ut över gång- och cykelbanan. Birgers väg/ Göteborgsvägen 104.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 13:19, fredag 10 september 2021

  • Hej jag har pratat med fastighetsägaren som skall klippa detta. Tack för att du skickade in detta på Fixa min gata

    Mvh Tobbe Engström

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 14:07, fredag 10 september 2021

  • Hej, detta är nu klippt.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 10:47, måndag 4 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?