Tillbaka till samtliga rapporter

Armatur saknas victor

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 09:37, ons 8 september 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Se bild

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:26, ons 8 september 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 16:09, tis 9 november 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.