Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt armatur

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 09:29, ons 8 september 2021

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

7733

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:17, ons 8 september 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:07, mån 25 oktober 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.