Tillbaka till samtliga rapporter

Släckt armatur

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 13:02, tis 7 september 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Stolpe 6562

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:58, tis 7 september 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:27, ons 3 november 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.