Tillbaka till samtliga rapporter

Stora gropar efter Gammelgårdsvägen i Hofors

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Monica Klaussen, 09:12, måndag 6 september 2021

Skickades till Hofors kommun, 3 minuter senare

Stora gropar efter Gammelgårdsvägen i Hofors, vid Hubobanan till vänster.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för rapporten. Groparna är nu åtgärdade. MVH Hoforshus AB.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:42, tisdag 19 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?