Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning utanför Forsgatan 10

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Marcus Ellström, 21:50, torsdag 2 september 2021

Skickades till Forshaga kommun, 5 minuter senare

Trasig gatubelysning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 06:58, måndag 6 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?