Tillbaka till samtliga rapporter

Påtthål

Rapporterat i kategori Gator, skyltar och parkering av Kundtjänst Klippans Kommun, 15:31, onsdag 1 september 2021

Skickades till Klippans kommun, 4 minuter senare

Potthål i vägbana. Vid utfart från Klippan efter rondell på väg mot Ängelholm 3-4st

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?