Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning glas på cykelbanan

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Johan Signell, 13:48, onsdag 1 september 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Stolpen har nog blivit påkörd och armaturen har ramlat i gatan. Mycket glaskross

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 16:14, onsdag 1 september 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:03, torsdag 2 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?