Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Kundtjänst, 11:14, onsdag 1 september 2021

Skickades till Klippans kommun, mindre än en minut senare

Gatubelysning på en stolpe fungerar ej. Kan gå någon dag sedan lägger den av igen. Det är i rondellen på Korgmakaregatan i Klippan. Felaktiga stolpen är ytterstolpen i rondellen och mot väderstreck norr.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande gatlampa som är sönder.

    Postat av Kundtjänst 11:13, fredag 17 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?