Tillbaka till samtliga rapporter

Buskar och ogräs

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 08:01, ons 1 september 2021

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Det har börjat sticka upp långa grenar längs med trottoarkanten, även en hel del gräs. Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi tittar på det under dagen!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:16, tis 7 september 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.