Tillbaka till samtliga rapporter

Buskar och ogräs

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelvägar, anonymt 08:01, onsdag 1 september 2021

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Det har börjat sticka upp långa grenar längs med trottoarkanten, även en hel del gräs. Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Vi tittar på det under dagen!

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 08:16, tisdag 7 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?