Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning parkering samt gångbana

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 20:34, tisdag 31 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Belysning på parkeringen lyser ej samt gångbanan på andra sidan lyser ej var tredje stolpe.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:31, onsdag 1 september 2021

  • Ni var torsdags v35 och fixade. Men nu är det samma problem. Var tredje lampa lyser inte samt lamporna på parkeringen lyser inte

    Postat anonymt 20:17, tisdag 7 september 2021

  • Tack för din uppdatering. Vi skickar detta till ansvarig entreprenör. Hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:24, onsdag 8 september 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:38, onsdag 8 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?