Tillbaka till samtliga rapporter

Glassplitter

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 15:24, tis 31 augusti 2021

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Glassplitter efter vägkanten

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hittade inget glassplitter vid ankomst! Vänligen skriv adress när ni anmäler.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:17, ons 1 september 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.