Tillbaka till samtliga rapporter

Glassplitter

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 15:24, tisdag 31 augusti 2021

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Glassplitter efter vägkanten

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hittade inget glassplitter vid ankomst! Vänligen skriv adress när ni anmäler.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Forshaga kommun 08:17, onsdag 1 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?