Tillbaka till samtliga rapporter

Flera släckta lampor

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 10:59, fre 27 augusti 2021

Skickades till Hofors kommun, mindre än en minut senare

I flera månader nu är det flera gatlampor som är släckta efter Bruksvägen, korsningen Bruksvägen-Sprängargatan blir helt svart, inte bra för de som behöver åka, gå eller cykla där, verkligen kolsvart efter Bruksvägen en bra bit, 3 gatlampor som är släckta.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:24, fre 24 september 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.