Tillbaka till samtliga rapporter

Flera släckta lampor

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Elisa Nordin, 10:59, fredag 27 augusti 2021

Skickades till Hofors kommun, mindre än en minut senare

I flera månader nu är det flera gatlampor som är släckta efter Bruksvägen, korsningen Bruksvägen-Sprängargatan blir helt svart, inte bra för de som behöver åka, gå eller cykla där, verkligen kolsvart efter Bruksvägen en bra bit, 3 gatlampor som är släckta.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Elisa Nordin 11:24, fredag 24 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?