Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning Åkergränd 6 Bohus

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Ingalill Hansson, 07:52, torsdag 26 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Detta fel har varit några månader nu. Har fungerat ett tag efter den nya lyktstolpen sattes dit. Jag är son till bostadsägaren Ingalill Hansson

Mvh Magnus

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:38, torsdag 26 augusti 2021

  • Lyser nu

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:31, onsdag 1 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?