Tillbaka till samtliga rapporter

En solstol på strandpromenaden har en trasig ribba.

Anonym rapport i kategori Övrigt, 12:02, onsdag 25 augusti 2021

Skickades till Lysekils kommun, 2 minuter senare

Sedan ett par veckor är det en trasig ribba på en av solstolarna som finns nära badtrappan på strandpromenden vid norra hamnen. Bra om den kan bytas så att ingen får flisor eller att kläder fastnar och går sönder. Hela stolar ger också ett bättre intryck :-)

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan. Vi kommer att kontrollera och åtgärda inom det snaraste.

    //Johan - LEVA i Lysekil AB

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 16:08, onsdag 25 augusti 2021

  • Snabb återkoppling från kommunen/Leva, men sedan har inget hänt.

    Postat anonymt 10:25, onsdag 6 oktober 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?