Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt gått av på Uppegårdsvägen som visar fartgupp

Anonym rapport i kategori Trafiksignaler, 13:32, tisdag 24 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Skylten som visar att det är farthinder har fattats i över ett år. Har stått som åtgärdad men det är det uppenbarligen inte.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:51, tisdag 24 augusti 2021

  • Hej! Väghållaren, Bohus-Surte vägförening, hälsar att detta ska vara åtgärdat inom kort. Hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:50, måndag 30 augusti 2021

  • Detta kommer att åtgärdas inom kort hälsar Bohus-Surte vägförening. Ärendet avslutas sålänge, tack för att du använder fixa min gata. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 16:12, onsdag 1 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?