Tillbaka till samtliga rapporter

"Gömt" hakkors på skyllt vid rondellen

Anonym rapport i kategori Klotter, 17:54, måndag 23 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Det är ett vit hakkors på den vita delen av skylten vid rondellen. Syns bäst i mörkret när ljus lyser på skylten.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:23, tisdag 24 augusti 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?