Tillbaka till samtliga rapporter

Flera döda/halvdöda träd längst med göteborgsvägen

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 17:51, måndag 23 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Flera döda/halvdöda träd längst med göteborgsvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:28, tisdag 24 augusti 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 15:30, tisdag 21 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?