Tillbaka till samtliga rapporter

Ogräs,smuts

Anonym rapport i kategori Hållplats, 08:54, onsdag 18 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Hej!! Detta är i Surte hållplatsen vid stationen ostädat och mycket ogräs. Tack!!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvariga, vilket i detta fall är Västtrafik. För vidare information hänvisar vi dig direkt till Västtrafik, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 14:21, onsdag 18 augusti 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.