Tillbaka till samtliga rapporter

Stopp i gatubrunnen

Anonym rapport i kategori Igensatt brunn, 21:28, måndag 16 augusti 2021

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

När det regnar så ligger vattnet kvar över gatubrunnen det samlas vatten över brunnen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kategori ändrat från ‘Vatten och avlopp’ till ‘Igensatt brunn’

    Postat av Klippans kommun (Anneli Jormanainen) 15:26, tisdag 19 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?