Tillbaka till samtliga rapporter

Nedfallet träd

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage, anonymt 08:09, onsdag 25 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Precis när man kommer upp till grillplatsen är det ett nedfallet träd som lutar mot ett annat träd.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:42, onsdag 25 augusti 2021

  • Hej. Nu är trädet borttaget. Tack för att använder Fixa min gata. Mvh Annelie

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:46, torsdag 26 augusti 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.