Tillbaka till samtliga rapporter

Fortfarande lastbilspakering

Rapporterat av Android i kategorin Gator, skyltar och parkering, anonymt 07:18, måndag 16 augusti 2021

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

Även efter att väg fixas o asfalterad om parkerar lastbilen på en personbils parkering. Lastbilarna har parkering söder om järnvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Eftersom detta är en personbils parkering och det finns anvisade lastbilspakering söder om järnvägsspåren. Dessutom är det störigt att bli väckt 05:45 av en varmkörning vintertid 10-15 min speciellt när det tomgång skörning är 1 min

    Postat anonymt 14:30, tisdag 21 september 2021
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Fortfarande öppen, via enkät, 12:03, onsdag 20 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?