Tillbaka till samtliga rapporter

Påkörd lyktstolpe.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 20:53, söndag 15 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Böjd lyktstolpe, påkörd.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:21, måndag 16 augusti 2021

  • Elsäkrad

    Postat anonymt 15:32, måndag 16 augusti 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?