Tillbaka till samtliga rapporter

Ingen fungerade gatubelysning. Totalt becksvart och nu när höstmörkret faller så måste detta fungera.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 01:45, söndag 15 augusti 2021

Skickades till Hofors kommun, 4 minuter senare

Är ofta bara delvis upptänt längs med gatan men nu är det helsläckt. Oacceptabelt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 13:29, söndag 12 september 2021

  • Bytt trasig säkring.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:00, måndag 25 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?