Tillbaka till samtliga rapporter

Glassplitter

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 14:10, torsdag 12 augusti 2021

Skickades till Forshaga kommun, 4 minuter senare

Smått glassplitter ligger vid kanten av vägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 06:57, torsdag 26 augusti 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.