Tillbaka till samtliga rapporter

Dolt läge

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage, anonymt 10:17, tisdag 10 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

I den här korsningen sker det knarkhandel flera gånger i veckan, alla tider på dygnet. Personerna kommer från dagisparkeringen, från återvinningen vid IP och även uppifrån skolan. Kan ni snälla ansa runt här och trappan upp mot skolan så att de inte kan gömma sig så lätt. Kommer man gående gömmer de sig gärna i trappan upp till skolan. Tack på förhand.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:17, tisdag 10 augusti 2021

  • Hej! vi tittar på det i höst,när vi har all personal på plats. Hans Henrysson.

    Postat av Hans Henrysson 07:27, onsdag 11 augusti 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 14:35, tisdag 7 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?