Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning funkar inte

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 22:29, måndag 9 augusti 2021

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Gatubelysningen fungerar inte näst upp på Ljungstigen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för er anmälan. Vi kommer att åtgärda belysningen vid nästa körning med liftbilen. Mvh Leva iLysekil.

    Postat anonymt 09:47, måndag 16 augusti 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 08:39, tisdag 7 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?