Tillbaka till samtliga rapporter

Parkerad lastbil

Rapporterat av iOS i kategorin Gator, skyltar och parkering, anonymt 21:33, söndag 8 augusti 2021

Skickades till Klippans kommun, 2 minuter senare

Jag tvingas ut på fel sida vägen när jag ska ut på Åkervägen. Detta medför stor risk att kollidera med fordon som ska in på Gånstorpsvägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 20:55, måndag 6 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?