Tillbaka till samtliga rapporter

Parkerad lastbil

Rapporterat av iOS i kategorin Gator, skyltar och parkering, anonymt 09:20, söndag 8 augusti 2021

Skickades till Klippans kommun, 5 minuter senare

Lastbil ofta parkerad nära korsningen tvingar trafik att köra på fel sida med skymd sikt. Nära kollision med cyklande barn.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Lastbilen flyttad

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 19:41, tisdag 24 augusti 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.