Tillbaka till samtliga rapporter

Växer igen!

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage av Ronny Rudström, 11:02, torsdag 5 augusti 2021

Skickades till Forshaga kommun, 3 minuter senare

Hej! Har sagt gräsklippargänget att klippa och trimma här på kortet varje år men tydligen har man ”glömt” bort denna plats djupdalsbrinken/älvgatan. Ser inte trevligt ut nu🤦🏼‍♂️ Vänligen trimma upp detta. Mvh Ronny Rudström

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Mycket bra jobbat men glöm inte att hålla efter detta nu! Tack för en snabb insats//Ronny

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ronny Rudström 11:33, torsdag 2 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?