Tillbaka till samtliga rapporter

Dålig sikt

Rapporterat av iOS i kategorin Träd och buskage, anonymt 15:46, onsdag 4 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Jag vet att ni tidigare inte varit överens om detta är TrV eller kommunen som skall ansvara för att röka här. Men det glöms av varje år. Sikten är obefintlig för gående ner från perrong till gatan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag har satt personal på att klippa lite här, vet dock ej när vi hinner men det kommer bli gjort.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 10:10, torsdag 5 augusti 2021

  • Hej, detta är klippt. Tack för att du skickade in detta på Fixa min gata

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 13:43, tisdag 7 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?