Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig vägbelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 19:07, ons 11 november 2015

Skickades till Haninge, 3 minuter senare

Trasig vägbelysning på gångvägen mellan Sågenvägen och Grindstuvägen. Det är MÖRKT och ingen möjlighet att se hinder eller gående när man cyklar på vägen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast att användas i enlighet med vår sekretesspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?