Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning på pinnevikbadet

Rapporterat i kategori Nedskräpning av Mathias, 11:21, tisdag 3 augusti 2021

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Sunkig badplats med massa tång som ligger uppspolad och luktar väldigt illa

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och stor ursäkt för extremt sen återkoppling, anmälan har tyvärr hamnat fel i hanteringen och därför missats, nybörjare dock badplatserna stängda för säsongen så ingen åtgärd vidtas men ansvariga delges din synpunkt. Tack för din felanmälan, nästa gång ska du få betydligt snabbare återkoppling.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 21:52, fredag 10 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?