Tillbaka till samtliga rapporter

Blå soppåse

Rapporterat av Android i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 12:20, mån 2 augusti 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, mindre än en minut senare

Soppåse kastad skogskanten

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:45, mån 30 augusti 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.