Tillbaka till samtliga rapporter

Blå soppåse

Rapporterat av Android i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 12:20, måndag 2 augusti 2021

Skickades till Östra Göinge kommun, mindre än en minut senare

Soppåse kastad skogskanten

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:45, måndag 30 augusti 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?