Tillbaka till samtliga rapporter

Flertalet stolpar ur funktion

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Kontaktcenter, 11:40, mån 2 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Flertalet stolpar ur funktion Runt Lilla viken

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 16:19, mån 2 augusti 2021

  • Fixar

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:34, tors 21 oktober 2021

  • Trasiga gatlyktor, lyser några timmar men slocknar därefter. Bl.a. vid busshållplatsen Lilla Viken A samt mellan Högliden och Viken 216.

    Postat anonymt 20:31, ons 8 december 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?