Tillbaka till samtliga rapporter

Asfaltering

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 18:19, söndag 1 augusti 2021

Skickades till Västerås, mindre än en minut senare

I vintras grävde man upp en stor grop på Altunagatan pga vattenläcka. Det har inte blivit asfalterat.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 19:52, söndag 29 augusti 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.