Tillbaka till samtliga rapporter

Dörren till uteplats

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning och klotter, anonymt 11:53, söndag 1 augusti 2021

Skickades till Klippans kommun, 1 minut senare

Barnen visade oss hur en tar sig in i uteplatsenen...stoppa händerna mellan gallergrind underifrån, dra ner handtaget infrån sen är det klart. Barnen berättade att det är många som hänger där, busar, slängerger saker osv. Det behövs eventuellt ett extra skydd runt det befintliga skyddet för att göra det lite mer svåråtkomlig. Mvh Achraf/Mobila teamet

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:49, måndag 20 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?