Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen släckt längs Hålandavägen

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 23:48, lördag 31 juli 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Gatubelysningen är släckt från korsningen i Skepplanda till Skår övre. En sträcka på ca 4km.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 16:05, måndag 2 augusti 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:44, måndag 30 augusti 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?